Yönetim Kurulu

Merter YILDIZ

Merter YILDIZ

merteryildiz@manisa-vho.org

Merter Yıldız 1979 yılında izmirde doğmuş olup yüksek öğrenimini Selçuk üniversitesi Veteriner fakültesinde tamamlamıştır.2007 yılında Manisa Veteriner Hekimleri Odası kurucu Yönetim Kurulu üyesi olmuş ve 1 dönem muhasip üye , 4 dönem de genel sekreter olarak görev yapmıştır.Hali hazırda oda başkanlığını yürütmekte olup aynı zamanda 2004 yılından beri klinisyen olarak çalışmaktadır.

Ali GÖK

Ali GÖK

aligok@manisa-vho.org

1978 Gediz doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Gediz’de tamamlamıştır. İstanbul Selimiye Veteriner Sağlık Meslek Lisesinden 1994 yılında mezun olmuş ve 1995 yılında Ağrı ilinde Vet. Sağ.Teknisyeni olarak göreve başlamıştır. 1999 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı MYO dan, 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuştur. Halen Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık| Müdürlüğü Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. 2015 yılından itibaren Manisa Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulunda Genel Sekreter görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Cenk AKIN

Cenk AKIN

cenkakin@manisa-vho.org

1983 Manisa doğumlu , evli ve iki kız çocuk babasıdır.İlk , orta ve lise eğitimini Manisa’da tamamlamıştır.2002 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesine başlayıp , 2008 yılında eğitimini tamamlayıp mezun olmuştur.2009-2010 yılında askerliğini Ankara 4.Ana Jet üssü komutanlığında tamamlamıştır.2010 yılından bu yana pet klinisyenliğini Manisa’da sürdürüp özel çalışmaktadır .Son dönem Manisa Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Muhasip üyesi olarak görev yapmaktadır.

 

Bilal BİRLİK

Bilal BİRLİK

bilalbirlik@manisa-vho.org

1979 İzmir doğumlu olup ilk orta öğrenimini Manisa Turgutlu ilçesinde tamamlamıştır.2005 yılı Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ nden mezun olduktan sonra 2 yıl Eczacıbaşı İlaç firmasında mümessil olarak çalışmıştır.2008 yılından bu yana Turgutlu’da serbest Veteriner Hekimlik yapmakta olup son dönem Manisa Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu üyesi olarak göreve devam etmektedir.Evli ve iki çocuk babasıdır.

Pınar Kökçü MUSTAFAOĞLU

Pınar Kökçü MUSTAFAOĞLU

pinarmustafaoglu@manisa-vho.org

13.06.1976 Niğde doğumlu .Yükseköğrenimini Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde tamamladı ve Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi okudu. Şeker pilic de 1999_2002 yılları arasında üretim sorumlusu olarak çalıştı. 2002-2019 yılları arasında Keskinoğlu Tavukçuluk Damızlık İşletmeleri.San.Tic. AŞ. de üretim Arge Departman Müdürü, İç Denetim Müdürü ve Satın Alma Müdürü olarak çalıştı. Manisa Veteriner Hekimleri Odası yönetim kurulu üyesi olarak oda kuruluşundan bu yana görevine devam etmektedir.